Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Teknolojiden güç alın. Rekabet avantajı sağlayın.

Yazılım Geliştirme Sürecinde
Neler Yapıyoruz?

Antasya olarak ürününüzü baştan sona geliştirebilir veya sürecin zorlu kısımlarının sizin için üstesinden gelebiliriz. Gereksinimlerinizden sistem analizlerinize, mimari ve tasarımdan geliştirme, test, geçiş ve devreye almaya kadar birinci sınıf yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz.

Size Özel
Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Yazılım projelerinizde Antasya’nın uzmanlığından yararlanın

Antasya Felsefesi ile Benzersiz
Yazılım Çözümleri Oluşturun

Antasya, bilişim teknolojileri alanının en iyilerini aynı çatı altında toplayan bir yazılım geliştirme şirketidir. Projenizin ihtiyaçlarına uygun, mevcut ekibinize kolayca entegre olabilen özel ekipler oluştururuz. Bu doğrultuda tüm müşterilerimiz için başarılı bir dijital dönüşüm süreci başlatırız.

Özel yazılım geliştirme projeleri, Antasya’nın iş planının merkezinde yer almaktadır. Sektörünüzün önemli yönleri ve işinizin temelleri göz önünde bulundurularak hedeflerinize ulaşmanız amaçlanır. Bu hedeflere giden yolda özel olarak tasarlanan end-to-end yazılım geliştirme hizmetlerini sizlere sunarız.

Projenizin ölçeği ne olursa olsun, her zaman Antasya olarak ortak bir felsefeyi temel alırız.
“En kaliteli yazılımı mümkün olan en verimli şekilde ortaya çıkarmak”

Özel Yazılım Geliştirmede Antasya Ayrıcalığı

Küreselleşen dünyamız her zamankinden daha teknoloji odaklı. Teknoloji çözümlerini benimseme,; rekabet avantajı oluşturmak ve pazar liderliğini korumak için önemli bir unsur haline gelmiştir. Bu çerçevede iş ölçeklenebilirliğini garanti etmenin en iyi yolu, her kuruluşun kendi gereksinimlerine uygun yazılım çözümleri geliştirmektir.

Özel yazılım geliştirme, uzman mühendisler aracılığıyla benzersiz özelliklere sahip uygulamaların tasarımını, geliştirilmesini, hayata geçirilmesini ve bakımını kapsar.

Standart çözümlerin yanı sıra özel yazılım geliştirme imkânı da sunan Antasya, belirli bir projenin veya kuruluşun ihtiyaçlarını karşılamak üzere uzman personel desteği, projeye tahsis edilen takımları ve proje bazlı modeli ile sizlere gerekli desteği sağlar. Özel yazılımlar ile maliyet verimliliğini arttırırken ulaşacağınız hedeften de ödün vermenize gerek kalmaz.

Back-End Geliştirme

Antasya olarak Back-End uygulamaların ölçeklenebilirliğini ve esnekliğini sağlamak adına mikroservis mimarisini esas alıyoruz. Back-End’i barındırmak adına AWS ve Azure gibi hizmetleri; verileri güvenilir bir şekilde depolamak ve almak içinse SQL ve NoSQL veri tabanlarını kullanıyoruz.

Front-End Geliştirme

Geliştiricilerimiz ile Single Page Application (SPA) frameworkleri olan React.js, Angular, Vue.js’in sunduğu yeniden kullanılabilir bileşenlerle web uygulamalarınızı geliştiriyoruz. Bu sayede son kullanıcılarınızın daha hızlı bir performansa erişimini sağlarken, kullanıcı deneyimini de iyileştiriyoruz.

SaaS Uygulama Geliştirme

Uzmanlarımızla, iş ölçeğiniz büyüdükçe web uygulamanızın kapsamını genişletmenize olanak tanıyan güvenli ve multi-tenant SaaS web çözümleri geliştiriyoruz.

MVP Geliştirme

Yeni fikirlerinizi veya iş modellerinizi test edebilmeniz için iş modelinizin sadece en önemli özellikleri ve işlevlerini sağlayan yazılım ürünlerini (Minimum Valuable Product) projenizin bütçesi içinde geliştirebiliriz.

Mobile Responsive Web Apps

Antasya olarak ölçeklenebilir, yüksek performanslı ve müşteri odaklı mobil uygulamalar geliştirmek için en güncel teknolojilerden yararlanıyoruz.

Mobil Cihazlar ve Web Geliştirme
Dış Kaynak Yazılım Hizmeti

Global yazılım deneyimlerimizi, hayalinizdeki mobil uygulama ile birleştirip hayata geçirelim.

Mobil Uygulama Geliştirme Sürecinde
Neler Yapıyoruz?

Antasya size uygulama tasarımı, entegrasyonu ve yönetim hizmetlerinden oluşan eksiksiz bir döngü sunuyor. Fikir ve konseptten teslimata ve devam eden desteğe kadar tüm mobil uygulama geliştirme sürecine öncülük ediyoruz.

Çeşitli Platformlar için
Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetlerimiz

Mobil uygulama geliştiricilerimiz pazar ihtiyaçlarını karşılayan, şirketlerin marka kimliğini güçlendiren ve iş büyümesini ve genişlemesini teşvik eden çözümler oluşturma konusunda yılların deneyimini bünyesinde barındırıyor.

Native Mobil
Uygulama Geliştirme

Mobil uygulama geliştiricilerimizle iş ve güvenlik gereksinimlerinize uygun hem Android hem de iOS için yüksek kaliteli native uygulamalar geliştiriyoruz.

Hibrit Mobil
Uygulama Geliştirme

Native ve web uygulama teknolojilerinin bir araya getirilmesi ile farklı platformlarda çalışabilen hibrit mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Progressive Web
Uygulaması Geliştirme

Progressive web uygulama geliştiricilerimiz ile tek bir kod tabanıyla herhangi bir cihazdan herhangi birine, her yerden erişim sağlayabilen native-like uygulamalar sunuyoruz.

Giyilebilir ve
Gömülü Yazılım

Giyilebilir cihazlar için yardımcı uygulamalar oluşturuyor, akıllı cihazlarla veya çevre birimleriyle entegrasyon sağlıyoruz.

iOS Uygulama Geliştirme

Aşağıdaki programlama dilleri dâhil olmak üzere tam teşekküllü ve ölçeklenebilir mobil uygulamalar sunmak için ihtiyacınız olan tüm uzmanlığa sahibiz.

Swift

Objective-C

SwiftUI

Cocoapods

RxSwift

SwiftLint

CircleCI

Android Uygulama Geliştirme

En son teknolojileri kullanarak Android uygulamanızın, herhangi bir modern cihaz ve platformda varlıklarını kurmalarına yardımcı oluyoruz.

Kotlin

Java

Graddle

Dagger2

JetPack

Coroutines

Fastlane

Cross-Platform Uygulama Geliştirme

Kullanıcılarınıza işletim sistemlerine uyan bir uygulama sağlıyor ve birden çok platform maliyetinde çalışan birinci sınıf mobil uygulamalar sunuyoruz. Maliyeti minimuma indirmek, pazara sunma süresini azaltmak ve kalite kaybı olmadan daha fazla kullanıcıya ulaşmak için bu alternatifi kullanıyoruz.

React Native

Flutter

Native Script

Javascript

Typescript

UX/UI Tasarım Hizmetlerimiz

Sofistike Kullanıcı Arayüzleri ve Deneyimleri

UX/UI Tasarım Ekibimiz

Uzman UX/UI tasarımcı ekibimiz, başarılı sonuçlara ulaşmak adına dijital ürünler için interaktif kullanıcı deneyimleri tasarlar.

Tüm iş akışı ihtiyaçlarınız için müşteri merkezli UX/UI tasarımlarını ekibimizle titizlikle oluşturuyoruz. En son teknoloji tasarım uygulamalarıyla şirketlerin marka kimliğini şekillendirmesine yardımcı oluyoruz.

Daha İyi Yazılımlar İçin
Tasarım Odaklı Mühendislik

Tasarım odaklı mühendislik, ürünün ulaşabileceği kitlesi veya kullanıcıları etrafında döner. Buradaki temel amaç, bir kullanıcının ürün tasarımıyla nasıl etkileşimde bulunduğunu analiz ederek ve anlayarak mobil uygulamaları geliştirmektir. Bu mühendislik yöntemi sadece insanı merkeze almakla kalmaz, aynı zamanda insanların deneyimlerinden de faydalanır.

UI ve web tasarımcılarımız, bir uygulamanın iOS ya da Android’de sorunsuz çalışmasını sağlayan teknolojik becerileri ile tasarım konusunda derin bir bilgiye sahiptir. Antasya, girişimciler veya girişimler için fikrin çıkış aşamasından uygulanmasına kadarki yolculukta sizin yanınızda olur.

UX/UI Tasarım Süreci

UX/UI Tasarımları için
Kullandığımız Harika Araçlar

Grafik tasarımınız için daima en güncel tasarım araçlarını kullanıyoruz. Tasarım araçlarında en iyisini kullanmamız; modern, kaliteli ve kullanıcı dostu mobil uygulama tasarımını elde etmemize yardımcı olur. Favori UX/UI tasarım araçlarımız şu şekildedir:

Adobe XD

Adobe Photoshop

Adobe Illustrator

Balsamiq

Sketch

Flinto

Kalite Kontrol Hizmeti(QA) &
Yazılım Testi

Ürününüzün yaşam döngüsü içerisindeki her anından haberdar olun.

Kalite Kontrol Hizmetleri ile Daha Kaliteli
Ürünler Yaratın ve Markanızın Gücüne Güç Katın

Sunduğumuz tüm hizmetlerin, sektördeki yüksek kalite standartlarına ulaştığından emin olmak için yazılım testi&kalite kontrol hizmeti aşamasını devreye sokarız. BT uzmanlarımız; ürününüzün yaşam döngüsü üzerinde somut bir kontrol oluşturmanıza, her geliştirme aşamasını izlemenize ve size doğru ürün kalite bilgisi vermemize yardımcı olur.

 

Müşterilerimiz için en iyi sonuçları garanti etmek adına en son teknoloji ile donatılmış uygulamalar kullanıyoruz. Projenin boyutu veya karmaşıklığı ne olursa olsun; test mühendislerimiz, iş hedeflerinizi ve uygulamalarınızı derinlemesine anlayarak kalite kontrol hizmetini sizlere sunuyor.

Her Proje için QA & Yazılım
Testi Uygulamak Doğru Mudur?

Kapsamları ve boyutları ne olursa olsun tüm projeler, olağanüstü bir UX tasarımı ve kaliteli güvenlik koşulları sağladıkları için QA ve kapsamlı yazılım testlerinden yararlanabilirler. Yazılımın back-end kısmında değişiklik yapıldığında dahi QA uygulayıcılar front-end kısmının değişmeden kalmasını sağlayabilir.

 

Tüm yazılım geliştirme döngüsü boyunca sürekli teste tabi tutma, hataları tespit etmenin ve yüksek kalite çözümler sunmanın stratejik bir yoludur.

Yazılım Testi ve QA Hizmetleri
Arasındaki Farklar

Kalite kontrol hizmeti, yazılım geliştirme sürecinin en yüksek verimliliğini sağlamak adına tüm ürün yaşam döngüsü boyunca uygulanan bir dizi faaliyet ve yöntemden oluşur. Hataları önlemeye ve müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde genel nihai ürün kalitesini gözetmeye odaklanan kapsamlı, sistematik ve gerekli bir test yaklaşımıdır.

 

Öte yandan yazılım testi; kalite, güvenlik ve yeterli sistem çalışmasını belirlemek için farklı süreçler içerir. Bu kontroller yazılım işlevselliğini sağlar ve olası sorunları gidermenize olanak tanır. QA mühendisleri test protokollerini tanımlar; yazılım test uygulayıcılar ise ürün piyasaya sürülmeden önce sorunları araştırır ve onların takipçisi olur.

QA ve Yazılım Test Hizmetlerimiz

En iyi yazılım QA şirketi olarak amacımız, mevcut hedeflerinizi ve operasyonel süreçlerinizi destekleyen özel çözümler geliştirmektir.

Otomasyon Testi

Yazılım geliştirme döngüsünün her adımını kapsamlı bir şekilde değerlendirmek için özel otomatik test komut dosyaları geliştiriyoruz. Otomasyon testi, yüksek düzeyde regresyon testi sağlarken kısa zaman diliminde daha iyi yazılım üretmek için en uygun olanıdır.

Manuel Test

Manuel test hizmetleri yazılım uygulamalarını, son kullanıcının bakış açısından test eder. Bu; UI, kullanabilirlik, kurulum, kullanıcı kabul, hata düzeltme ve güvenlik testi dâhil olmak üzere en popüler test çözümlerini de içine alan kapsamlı bir hizmettir.

API Testi

API Test hizmetlerimizi; uygulama programlama arabirimlerinizin işlevsellik, güvenilirlik, performans ve güvenlikle ilgili tüm beklentileri karşılamasını garanti etmek için tasarlıyoruz. Bu hizmet, GUI için kolayca entegrasyon sağlarken manuel test maliyetlerini de azaltır.

Web ve Mobil QA

En iyi QA uygulamalarını proje geliştirme takviminize uyarlamak için tasarlanmış çok yönlü web ve mobil kalite güvence çözümlerimizi keşfedin. En iyi yazılım QA test cihazı her zaman mobil ve web kalitesi göstergelerindeki en son değişiklikler üzerine kurulmuştur.

Güvenlik Testi

Güvenlik testi hizmetlerimizle olası tehditleri ve güvenlik açıklarını belirliyoruz. Güvenlik testi ile son teknoloji risk modelleme senaryoları çiziyor, ürününüzü hızlandırmak için yol haritası oluşturuyoruz..

Performans Testi

Performans testine odaklanarak yazılım uygulamanızın kullanıcı dostluğunu en üst düzeye çıkarın. Uygulamanızın ve sunucularınızın en yüksek performans düzeyine sahip olmasını sağlamak için Antasya yanınızda.

QA Danışmanlık ve Analiz

Uzman kalite kontrol danışmanlarımızın yardımıyla QA geliştirme sürecinizdeki tüm eksi ve artıları belirleyin. Uzmanlarımız, ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi test süreçlerinde, metodolojilerde ve teknolojilerde size yol gösterecektir.

Diğer Yazılım Test Metodojileri

Birim Testi

Birim testi, geliştirici düzey testini ifade eder ve diğer test ekipleri tarafından gerçekleştirilen işlemlerden önce uygulanır. Kod işlevselliğini sağladığı için önemli bir adımdır. Manuel olarak da gerçekleştirilebilir ancak bu işlemin otomatikleştirilmesi daha verimli bir ortam sağlar.

Entegrasyon Testi

Birimler, belirlenen görevleri yerine getiren daha büyük modüllere ve gruplara entegre edilerek test edilmelidir. Bu testler genellikle kullanıcı senaryolarında gerçekleştirilir ve hem geliştiriciler hem de bağımsız uzmanlar tarafından yapılabilir.

Sistem Testi

Sistem testi, sistemin bir bütün olarak değerlendirilmesini ve gereksinimlerine uygun çalışmasını garanti etmeyi amaçlar. Bu görev, end-to-end işlevsellik testini içerir ve yayınlanmadan önce özel bir ekip tarafından gerçekleştirilir.

Kullanılabilirlik Testi

Bu yöntem, yazılımın performansını en üst düzeye çıkarmak için bir uygulamanın UX tasarımını tüketicinin bakış açısından değerlendirir.

Uyumluluk Testi

Bu teknikler; yazılımın farklı platformlarda, işletim sistemlerinde ve ortamlarda doğru şekilde desteklenmesini sağlayarak uyumluluğu garanti eder.

Kabul Testi

Kabul testi aşaması, nihai ürünün önceden belirlenmiş kriterlere ve müşteri beklentilerine uygun olup olmadığını iki kez kontrol eden fonksiyonel testin son aşamasıdır. En iyi yazılım QA uzmanları bu aşamada önemli bir rol oynar. Kritik öneme sahip değerli geri bildirimler elde etmek için son kullanıcıyı dahil etmek süreç için önem arz eder.

Yazılımınızı Oluşturmaya Hazır mısınız?

Antasya’da ürününüzü baştan sona geliştirebilir veya süreç içerisinde ihtiyacınız olan kısma odaklanabiliriz. Antasya olarak, gereksinimlerden sistem analizine, mimari ve tasarımdan geliştirme, test, geçiş ve dağıtıma kadarki süreçte sizin için birinci sınıf yazılım ürün geliştirme hizmetleri sunuyoruz.

Siz de Bize Ulaşın

Pek çok öncü kuruluş, dijital dönüşüm çözümlerimizden stratejik avantajlar elde etti.

Adı Soyadı
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Email
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefon
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Konu
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Mesajınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!

Aralık 2020 itibariyle çalışmaya başladığımızdan itibaren ihtiyaç duyduğumuz gerek outsource ihtiyaçlarımızı, gerek anahtar teslim proje teklif ve çalışmalarılarından memnun kalmışızdır. Kritik ihtiyaçlarımızın zamanında ve uygun şartlarda sağlamaları çalışmamızın uzun ömürlü olacağını düşünmekteyim. Ayrıca firma çalışanların iletişiminin profesyonel yönde olmasıda artı bir değer yaratmaktadır. Antasya için özetlemem gerekirse başta Mehtap Bostancı hanım ve tüm çalışma arkadaşlarına değerli katlılarından dolayı teşekkür ederim.

Sezer ÖZDEMİR

Talep ve Kapasite Planlama Danışmanı