Yazılım Dış Kaynak Çözümlerimiz

Dijital çağda başarıyı yakalayabilmek için Antasya’nın uzmanlığından yararlanın.

Dijital Dönüşüm Hikâyenizi Birlikte Yazalım

Bugün; küresel seviyede birçok başarılı kuruluş, bir dizi teknoloji becerisine sahip uzman yazılım mühendislerine erişmek için dış kaynak yazılım şirketlerini tercih etmektedir. Şirketlerin dijital dönüşüm projelerinin en belirleyici parçası olan yazılım geliştirmede dış kaynak kullanımı, kuruluşların yüksek kaliteli yazılım çözümlerini hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde geliştirmelerine olanak sağlar.


Uygulama geliştirme hizmetleri söz konusu olduğunda, proje yaşam döngüsü içerisinde kurumsal şirketler için dijital zorlukların üstesinden gelmek Antasya yaklaşımının özünü oluşturur. Antasya, önceden geliştirilmiş platformların akıllıca özelleştirilmesinden uçtan uca yazılım çözümlerine kadar geniş bir alanda deneyimli ve güvenilir bir iş ortaklığı sunar.

Projenize En Uygun Modeli
Birlikte Belirleyelim

Projelerinizi geliştirmek ve en efektif sonucu elde edebilmek için üç ana model sunuyoruz. Bunlar;

Uzman
Personel Desteği

Antasya, yazılım projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz gerekli yetkinlik ve deneyimdeki bilişim personelini size sunar. Belirlediğiniz zaman içerisinde, mevcut ekibinizin bir parçası gibi çalışan uzmanlarımız dijital dönüşüm sürecinize dâhil olur.

Projeye Tahsis
Edilen Takımlar

İhtiyaçlarınıza göre şekillenen tamamen projenize odaklanmış ekiplerimiz; proje yöneticisi, yazılım mühendisleri, test mühendisleri ve her bir özel projeye göre tanımlanan diğer rollerden oluşur.

Proje
Bazlı Model

Faal, uçtan uca ürün yaşam döngüsü yönetimi modelimiz; kavramsallaştırmadan, eşzamanlı ön uç ve arka uç kodlamaya, dağıtmaya, kalite güvencesine kadar pek çok hizmeti ve daha fazlasını içinde barındırır.

Bizimle Yazılım Geliştirmeye Hazır mısınız?

Antasya olarak; ürününüzü baştan sona geliştirebilir veya sürecin zorlu kısımlarının sizin için üstesinden gelebiliriz. Gereksinimlerinizden sistem analizlerinize, mimari ve tasarımdan geliştirme, test, geçiş ve devreye almaya kadar birinci sınıf yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz.

Dijital Dönüşüm Projenizde
Dış Kaynak Kullanımının Faydaları

● Sektördeki en yetenekli yazılım mühendislerine erişim sağlarsınız.
● Projenizin verimliliğini arttırır ve performansını geliştirirsiniz.
● Projenizin doğasında var olan riskleri azaltırsınız.
● Ürününüzün güvenliğini arttırırsınız.
● Projenize istediğiniz an başlarsınız.
● Ve Antasya ile çalışmanın keyfini çıkarırsınız.

 

Yazılım geliştirme projenizde dış kaynak kullanımının iş gereksinimlerinize uygun olup olmadığını merak ediyorsanız projenizin zaman çizelgesini dikkate almalı, mevcut becerilerinizi ve kaynaklarınızı incelemeli, bütçeniz ve çalışma alanınızla ilgili riskleri analiz etmelisiniz.

 

Antasya olarak sunduğumuz son teknoloji dijital çözümler ve hızlı inovasyonla kuruluşunuzun geleceğini yeniden şekillendirmesini sağlarız.

Yazılım Dış Kaynak Kullanım Hizmetleri

Fikir ve Kavramsallaştırma

Antasya olarak oluşturulacak yazılımın önemi nedir, hangi özelliklerin dâhil edilmesi gerekir ve bu yazılım kullanıcıları nasıl etkiler sorularının cevaplarını araştırırız. İş hedeflerinizi, rakiplerinizi, vizyonunuzu ve hedef kitlenizi özümseyen ekiplerimiz aracılığıyla iş modelinizin ihtiyaç duyduğu alanda bir konsept geliştiririz.

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

Mobil cihazlar, web, bilgisayar ve televizyon gibi birçok endüstri için farklı kullanıcı deneyimleri geliştirmek esastır. Bu yüzden kullanılabilirlik, kullanıcı tecrübesi tasarımı ve arayüz hizmetlerini baz alan çalışmalar ile endüstriyel çözümler üretiriz. UX Ekibimiz, uygun maliyetli ve Antasya farkı yaratacak çözümler oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Fizibilite Çalışması

Teknolojik beklentilere göre bütçenin doğrulanmasını hedef alırız. Gerçekleştirdiğimiz fizibilite, kavram kanıtı, prototip ve kullanıcı testi çalışmaları ile ürün geliştirme döngüsünün en başında riskleri minimize ederiz. Ekip, riskleri azaltmak ve önlemek adına şeffaf bir risk kaydı hazırlar ve tutulan bu kayıt proje boyunca sürekli olarak kendini yeniler. Böylece acil durum faaliyetleri önceden öngörülebilir hale getirilir ve potansiyel bir risk durumu ortaya çıktığı anda sorun çözüme kavuşturulur.

Danışmanlık

Dijital dönüşüm süreci içerisinde; profesyonel danışmanlık, kurumsal metodoloji ve araçlardan oluşan hizmetleri sizlere sunarız. Şeffaf bir süreç geçirmek ve verimli iş birliğini sağlamak adına proje iletişimine özel önem veririz. Yerinde toplantıların yanı sıra sesli ve görüntülü video konferansları gerçekleştirir, projenin durumu hakkında kapsamlı raporlamalar sunarız. Danışmanlık hizmetimizi, tüm projenizin yaşam döngüsünü kapsayan daha geniş PLM, PDLC teklifleriyle genişletebilirsiniz.

Yazılım Mimarisi

Oluşturduğumuz sağlam mimariler; müşterilerimizin projelerini güvenilir, öngörülü ve başarılı sonuçlara götürür. Çoklu paradigma yaklaşımımız ile ister tek ekipli bir proje olsun ister onlarca mühendise sahip birden fazla ekip olsun, farklı ölçeklerdeki projeler için uygun maliyetli yazılım çözümlerini hızlı ve verimli bir şekilde tasarlarız.

Yazılım Testi

Antasya olarak yazılım testi konusunda rakipsiz bir deneyime sahibiz. Uzmanlık ve kapsamlı kalite kontrol bilgisine dayanan yazılım testine yaklaşımımız; detaylı fizibilite çalışmasına, öngörülebilir sonuçlara ve tüm süreci kapsayan izlenebilirlik yaklaşıma odaklanır. Tekrarlanabilir süreçlerden oluşan bilgi bankamız, eksiksiz yazılım test hizmetlerimizin temel taşını oluşturur. Ortaya çıkan ürünün gerekli kalite standartlarına uygun olduğundan ve kullanıcı beklentisini karşıladığından emin olmak için her projeye en iyi QA yetenekleri dahil edilir.

Yazılım Geliştirme Sürecindeki Temel Adımlar

Bütün yazılım geliştirme projelerinde Agile yazılım geliştirme anlayışlarını tercih ederiz. Tecrübeli ekibimiz projelerinizin zamanında ulaştırılması ve kullanışlılığından emin olmak için AgileScrum ve AgileKanban anlayışlarını kullanır.

Kullandığımız Teknolojiler

Ön Yüz

Arka Yüz

Proje Yönetimi

Mobil Aplikasyon Geliştirme

Veri Tabanı

Sunucular

DevOps

Siz de Bize Ulaşın

Pek çok öncü kuruluş, dijital dönüşüm çözümlerimizden stratejik avantajlar elde etti.

Adı Soyadı
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Email
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefon
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Konu
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Mesajınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!

Aralık 2020 itibariyle çalışmaya başladığımızdan itibaren ihtiyaç duyduğumuz gerek outsource ihtiyaçlarımızı, gerek anahtar teslim proje teklif ve çalışmalarılarından memnun kalmışızdır. Kritik ihtiyaçlarımızın zamanında ve uygun şartlarda sağlamaları çalışmamızın uzun ömürlü olacağını düşünmekteyim. Ayrıca firma çalışanların iletişiminin profesyonel yönde olmasıda artı bir değer yaratmaktadır. Antasya için özetlemem gerekirse başta Mehtap Bostancı hanım ve tüm çalışma arkadaşlarına değerli katlılarından dolayı teşekkür ederim.

Sezer ÖZDEMİR

Talep ve Kapasite Planlama Danışmanı