Proje
Geliştirme

Tecrübeli Yazılım Geliştirme Ekipleri

Günümüz bilgisayar çağının gereklerinden biri olarak, yazılım ve bilişim hizmetleri alanında dış kaynak kullanımı yaygın başvurulan bir yöntemdir. Antasya olarak sahip olduğumuz yetenekli, gelişim odaklı ve inovatif yazılım geliştirme ekibimiz ile yazılım geliştirme projelerinizde insan kaynakları ihtiyacınız için proje bazlı yazılım ekipleri kurma hizmeti sunuyoruz.
Modernize yazılım geliştirme teknolojilerinin gücünü etkin bir şekilde kullanan uzman ekibimiz, projelerinize yön vermek için popüler yazılımların yanı sıra trendleri yakından takip edip, en güncel yöntemlerle projelerinizi güçlendirir.
Sizin için kurduğumuz bu ekip, içinizden bir ekip gibi diğer ekiplerinizle çalışarak projelerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesine imkan sağlayacak.

Yazılım Modernizasyonu

Gerek kullanıcıya hitap eden arayüzlerin yazılımlara entegre edilmesi, gerekse kullanıcı ihtiyaçlarına hızlı yanıt veren daha modern yazılımlara duyulan ihtiyaç, günümüzde yazılım modernizasyonunu zorunlu hale getirmekte.

 

Yeniliklere ve anlık ihtiyaçlara çözüm oluşturabilen yaratıcı ekibimizle, kullanıcı memnuniyeti odaklı yazılım modernizasyonu ihtiyaçlarınız için özel çözümler üretiyoruz. Modern mimarinin yanı sıra kullanıcı odaklılığı ve iş gücü verimliliğini esas alan bu yenileme çalışması ile yazılımınızı benzerlerinin içerisinde bir adım öne çıkmasında büyük bir rol oynayacaktır.

Yazılım Bakımı

Zaman içerisinde kullanıcı ya da müşterilerin ihtiyaçlarındaki değişimleri sistemlere yansıtmak gerekir. Ayrıca, yeni bir donanım ya da yazılım altyapısı nedeniyle sistemin çalışma koşulları da değişebilir.
Antasya olarak mevcut yazılım uygulamalarınızın ayakta tutulması için bakım taleplerinizi en kısa sürede karşılanmasını sağlar, yazılımlarınızın güncelliği koru ve sağlamlaştırır.
Bunun yanı sıra yazılım bakımı yeni gelişen teknolojilerle olan uyumu yakalamak için de önemli adımlardan biridir. Profesyonel ekibimizle var olan gelişmelere ayak uydurabilmeniz için, kullanıcı portföyünüzü esas alan, global trendlere anlık yanıtlar veren, hızlı çözümleri sizlere sunmaktayız.

 

Yazılımların Test Edilmesi

Yazılım testlerinizi kolaylaştırmak ve en uygun sonuçlara ulaşmak için tasarladığımız yenilikçi ve modern yazılım test araçları, eklentiler ve karşılaştırmalı paneller ile projeleriniz için en uygun araçların kullanımını sizlere sunmaktayız.

 

Ekibimiz yazılım geliştirme aşamasında optimizasyonu sağlayabilmeniz, isteklerinize uygun analizlere ulaşabilmeniz, yazılımınızı daha verimli ve hızlı bir şekilde yenileyebilmeniz için modern ve çok yönlü eklentiler ile proje test maliyetlerini düşürmenizde önemli bir rol üstlenmektedir.

Eş Gelişim Hizmetleri

Devam eden yazılım geliştirme projelerinizde ihtiyacınıza yönelik süreçleri verimli bir şekilde yönetebilmeniz için planınıza uygun bir şekilde süreci hızlandırmanıza, kaliteli bir yazılım oluşturmanıza ve pazara çıkış sürenizi hızlandırmanıza katkı sağlıyoruz.

Web / Mobil Yazılım Geliştirme

Teknolojinin günümüzde geldiği nokta bizleri farklı platformlara uyarlanabilen, genel kullanıcı ihtiyaçlarını sıkıntısız bir şekilde karşılayan, çok yönlü yazılım çözümleri üretmeye itmektedir. Bir uygulamanın farklı işletim sistemleriyle uyumlu (Android, IOS, Windows, HarmonyOS vs.) kullanıcı dostu bir arayüze sahip olması gerekir. Farklı cihazlarla uyumlu olması (akıllı telefon, bilgisayar, tablet, televizyon), hibrit kullanıma uygun ve birçok revizyonu tek bir cihazda içselleştirebilmesi de çok önemlidir.

Antasya, birçok platforma uygun, kullanışlı bir arayüzle kullanıcı dostu web/mobil yazılım imkânı sağlar. Alanında uzman ekibiyle bünyesinde geliştirdiği web uygulamaları çalıştığı ekran çözünürlüğüne göre responsive şekilde gerek mobil gerekse masaüstü tarayıcılara hizmet veren performanslı yazılım uygulamaları geliştirerek, yüksek kaliteli bir kullanıcı tecrübesi sunar.
Antasya ile farklı cihazlardan kolay erişim olanağı sayesinde daha büyük bir kitleye hitap edebilir, hareketli işleri teknolojik bir dönüşümle akıllı cihazların bünyesine entegre edebilir hem maliyetlerinizde avantajı sağlar hem de çalışanlarınızın ya da kullanıcılarınızın etkin bir şekilde yazılımdan faydalanmalarına yardımcı olmuş olursunuz.