Kurumsal Kaynak
Planlama

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP)

Kaynak planlama dinamikleri her sektör için farklılıklar barındırmakta. Geliştirdiğimiz toplu ulaşım odaklı ERP çözümümüz ile puantaj, şikayet yönetimi, sürücü ve araç yönetimi, araç servis yönetimi gibi modüllerle iş süreçlerinizi uçtan uca, tek bir platformdan yönetin.

Araç Servis Yönetimi

Araç bilgi sistemi, kendisine bağlı farklı IoT (CAN, Yolcu Sayım, GPS, vb.) cihazlarından elde ettiği bilgileri, aktif sefer bilgilerini ve iletilmek istenen diğer verileri Wi-Fi veya GPRS üzerinden sürekli olarak operasyon merkezine gönderir. Aynı şekilde operasyon merkezinden iletilen bilgileri sürücü veya yolculara aktarır.
Planlı Bakım modülü ile araçlarınızın hizmet ömrünü artırabilir, beklenmedik, yüksek maliyetli arızaları azaltarak daha güvenli araçlara sahip olabilirsiniz.
Hurdaya ayrılan varlıklarınızı, hızlı ve kolay bir biçimde yönetebilirsiniz.
Parça garanti durumunun izlendiği bu modül ile garanti süresi kapsamında arızalanan parçalar için garanti sözleşmelerine göre talepte bulunabilirsiniz.

Vardiya Yönetimi modülü ile farklı vardiya listeleri oluşturabilir, vardiyalarınızın çalışma saat ve sürelerini en doğru şekilde oluşturarak iş gücünüzü verimli ve hatasız şekilde planlayabilirsiniz.

Oluşan arızalar için işçilik, yedek parça/malzeme, dış işçilik vb. maliyetleri kayıt altına alabilirsiniz.
Sahip olduğunuz ekipmanların bakım ve onarımları için kurgular oluşturabilir, ekipmanlarınız bakım ve onarım ihtiyaçlarını günbegün takibini sürdürebilirsiniz.

Stok ve Depo Yönetimi

Kurumunuz için stoklarınız önemli bir maliyet kalemidir. İhtiyaç duyulan bir stok kaleminin stokta bulunmaması veya gereğinden fazla depo edilmesi işletme harcamalarını doğrudan artırır. Hatasız ve etkin bir stok ve depo yönetimi ile maliyetlerinizi azalatabilir, ürün kayıplarını minimize edebilirsiniz.

Stoklarınızı kurumunuza özgü oluşturacağınız sınıf türlerinde (tedarikçi, üretici, reyon, ambalaj, marka, model, sektör vb.) kategorize ederek tanımlayabilirsiniz.
Stok sipariş özellikleri tanımlayarak, minimum sipariş ve hedef seviyeleri belirleyebilir, bunlara bağlı ihtiyaçlarınızı tanımlayarak satın alma yapabilirsiniz.
Stoklarınız ile varlıklarınız arasında uyumluluk eşleştirmeleri yaparak hatalı ürün kullanımının önüne geçebilirsiniz.
Aynı ürüne ait birden fazla stok kartını birleştirerek ürün takiplerini kolaylaştırıp, daha doğru raporlar alabilirsiniz.
Ürünlerinize ait QR etiketleri basarak takiplerini kolaylaştırabilirsiniz.
Stok devir modülü ile depolar arası transferleri veya stok devirlerini işleyebilir, takibini sürdürebilirsiniz.
Depolarınızda raf ve hücre yapılandırmasına uygun olarak stoklarınızı depolayabilir. Sistem üzerinden ürün depo bilgisine hızlı erişim sağlayabilirsiniz.
Depolar arası transferleri kolayca yöneterek esnek bir yapı elde edebilirsiniz.
Bu modül ile depo içi erişim yetkilerini dilediğiniz gibi tanımlayarak, kayıpları minimumda tutar ve güvenli bir organizasyon elde edebilirsiniz.

Araç Yönetimi

Filonuzdaki farklı marka ve modellerdeki araçları sınıflandırarak araca ilişkin tüm süreçleri yönetebilirsiniz.
Aracın özelliklerine (engelli durumu, kapasite, vb) ilişkin tüm bilgileri kayıt altına alabilirsiniz.
Gerçekleşen bir kazada, kazaya ve karşı tarafa ilişkin bilgileri rahatça depolayabilir ve yönetebilirsiniz.
Bu modül ile hasarlı varlıklara ilişkin güncel bilgilere hızlıca ulaşabilir, hasar detayları ve onarım işlemlerini takip edebilirsiniz.
Filonuzdaki araçların garanti durumunu gün gün izleyerek filonuzu en doğru şekilde yönetebilirsiniz.
Kiralık varlıkların güncel bilgilerine erişebilir, aksama ve gereksiz masrafların önüne geçebilirsiniz.
Yasal güvenlik mevzuatına uygun, araç muayene tarihlerinin aksatılmaması için Araç Muayene Yönetim modülümüzü kullanabilirsiniz.

Satın Alma Yönetimi

Sunduğumuz entegre ERP çözümü ile satın almalarınızda aradığınız kontrol, takip ve planlama yetkinliklerine erişebilirsiniz.

Bu modül ile organizasyon içi talepleri rahatça toplayabilir, onay mekanizmasından geçirebilir, talep birleştirmeleri yapabilir, talep ile ilgili bir çok süreci eş zamanlı yönetebilirsiniz.

Değerlendirilen talepleri istenilen sayıda satın alma emrine dönüştürerek, tedarikçilerinize e-mail ile gönderebilirsiniz.

Her bir stok kalemi için teklifleri ayrı ayrı değerlendirerek tedarikçi bazlı siparişler oluşturabilirsiniz.
Gelen siparişlerinizi fatura, irsaliye bazlı veya parçalı olarak kayıt altına alıp kalan sipariş adetlerini güncel bilgiler ile görüntüleyebilir, planlarınızı doğru teslimat tarihlerine göre yapabilirsiniz.
Tedarikçilerinizle ilgili tüm detaylara erişebilir, tedarikçi performansını değerlendirebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Yönetimi

Sunduğumuz entegre ERP çözümü ile toplu ulaşım ağınızdaki insan kaynaklarına dair tüm ihtiyaçlarınızı uçtan uca giderebilir, puantaj yönetimi ve performans yönetimi modülü ile çalışanlarınız verimliliğini ölçümleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Ölçeğiniz ne olursa olsun, kurum içi özlük yönetim süreçlerini kolayca sürdürebilirsiniz.
Personellerinizden aldığınız kişisel ve kritik belgelerden biri de sağlık raporları. Sağlık raporlarını dijital ortamda erişimi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.
Personellerinize farklı izin türleri tanımlayarak izin süreçlerinizi çevrimiçi ortamda yönetebilirsiniz.
Sürücülerinize ait tüm metrikleri, performansını ve haklarını 360 derece yönetebilirsiniz.
Puantaj hesaplamalarını hatasız yapabilir ve personele ait çalışma saatlerinin eksiksiz şekilde kaydedilmesini sağlayabilirsiniz.
İnsan kaynakları süreçlerindeki en kritik noktalardan olan iş başvuru yönetimi sürecini kolay ve akıcı bir hale getirebilirsiniz.
İşçilere atanan işlerin ne kadar sürede ve hangi kalitede tamamlandığını kayıt altına alabilir, işçilerinizin maksimum verimde çalışmalarını sağlayabilirsiniz.

Organizasyon Yönetimi

Kurumunuza özgü birimlerin ve pozisyonların hiyerarşik yapısını oluşturarak tanımlayabilir, güvenlik ve iş sürekliliği adına yetki ve demirbaş yönetimini dilediğiniz gibi planlayabilirsiniz.

Sahadan farklı kanallar üzerinden gelen şikayet taleplerini ilgili birime anında iletebilir, müşterilere hızlı ve doğru geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Sahip olduğunuz tüm demirbaşları tanımlayarak personellerinize zimmetleyebilirsiniz.
Tek bir ekran üzerinden, listeden seçilen çalışanlara e-posta, SMS veya sistem üzerinden mesaj ve duyuru gönderebilirsiniz.

Doğru personele doğru yetkileri atamanızı sağlayarak, organizasyonunuzu uçtan uca yönetebilirsiniz.

Verimilik ve hizmet kalitenizi yükseltmek ve
operasyon maliyetlerinizi de azaltmak için

İlgili Akıllı Ulaşım Ürünlerimiz

Toplu Ulaşım
Yönetimi

Dijital Medya
Yönetimi

Toplu Ulaşım
Optimizasyon

Kurumsal Kaynak
Yönetimi

Siz de Bize Ulaşın

Pek çok öncü kuruluş, dijital dönüşüm çözümlerimizden stratejik avantajlar elde etti.

Adı Soyadı
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Email
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefon
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Konu
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Mesajınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!

Aralık 2020 itibariyle çalışmaya başladığımızdan itibaren ihtiyaç duyduğumuz gerek outsource ihtiyaçlarımızı, gerek anahtar teslim proje teklif ve çalışmalarılarından memnun kalmışızdır. Kritik ihtiyaçlarımızın zamanında ve uygun şartlarda sağlamaları çalışmamızın uzun ömürlü olacağını düşünmekteyim. Ayrıca firma çalışanların iletişiminin profesyonel yönde olmasıda artı bir değer yaratmaktadır. Antasya için özetlemem gerekirse başta Mehtap Bostancı hanım ve tüm çalışma arkadaşlarına değerli katlılarından dolayı teşekkür ederim.

Sezer ÖZDEMİR

Talep ve Kapasite Planlama Danışmanı