× ANASAYFA

DANIŞMANLIK VE PROJE OUTSOURCING

DANIŞMANLIK VE PROJE OUTSOURCING

Antasya, bilişim teknolojileri alanında müşterilerin ihtiyaç duyduğu bilgi ve hizmeti akademik ve konusunda uzman elemanlarıyla müşterilerine en etkin metodojilerle sunmaktadır. Antasya olarak, uzman danışman kadromuz ile farklı yetkinlik ve seviyelerde hizmet sunmakla birlikte, belirli bir konuda spesifik olarak üst düzey danışmanlık hizmeti verdiğimiz gibi, birden fazla konu içeren entegre ihtiyaçlara yönelik olarak da farklı danışmanları bir araya getirerek etkin çözümler üretiyoruz.

YAZILIM DANIŞMANLIĞI POLİTİKAMIZ
  • Anahtar teslimi proje gerçekleştirme hizmetimizle kurumunuz tarafından hayata geçirilmesi planlanan bilişim projelerinizi en uygun çözümlerle yöneterek hedeflenen çıktılara ulaşmanızı sağlıyoruz. Ayrıca kurumların mevcut bilişim teknolojilerinin yapısını ve verimliliğini geliştirmek amacıyla hizmetler sunmaktayız.
  • Microsoft, Alcatel, HP, Oracle, Cisco, EMC, VMware gibi üreticilerin çözüm sistemlerinin, kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda analiz edilmesi, projelendirilmesi, uygulanması ve yönetilmesiyle ilgili danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.