× ANASAYFA

TransAnt ERP

TransAnt ERP

Antasya olarak ulaşım sektörüne doğru teknoloji ve sürdürülebilir mimari üzerine kurulmuş en kapsamlı Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümünü sağlıyoruz. Genelde piyasada işletmelerin farklı birimleri için ayrı ayrı bulunan yazılım çözümlerini tek bir şemsiye altında sunmaktayız.

TransAnt ERP kaynak planlamasına getireceği düzen ile kaynaklardan en verimli şekilde faydalanılmasını sağlar. Planlarda daha hızlı ve doğru karar verilmesine yardımcı olur. Verilerin verimli kullanılmasını mümkün kılar, doğru bilgiye kolay erişim sağlanır, zaman ve maliyetten kazandırır.

Sunduğu modüllerle işletmenin her birimine büyük avantajlar sağlar. Organizasyon yapısı ve içeriği belirlenerek kurumsallık geliştirilir. İnsan Kaynakları Modülü ile insan kaynakları gerekli işlemleri basitçe işleyerek organizasyona daha fazla entegre olur, personelin nitelikleri kapsamında görevlendirilmesi sağlanır. Araç Filo Yönetim Modülleri verimliliği arttırır. Stok Yönetimi Modülü yönetim performansını üst seviyeye çıkarır. Envanter Yönetim Modülü arzu edilen seviyede stok tutulmasına olanak verir. İşletme Varlıkları Yönetimi Modülü ve Bakım Onarım Modülleri ile varlıkların bakım ve onarımları optimize edilir, varlıkların operasyonel kalma süreleri uzar. Raporlama Modülünün sunduğu seçenekler ile doğru ve anlaşılır bilgiye zahmetsizce ulaşılır.

TransAnt Ulaşım ERP
ORGANİZASYON YÖNETİM SİSTEMİ

Organizasyon Ağacı oluşturulması sayesinde işletmenin bir bütün olarak görüntülenmesini sağlar. Birimler içerisinde çalışanları ve rollerini depolar, pozisyon tanımları, sorumlulukları ve yetkinlik kriterlerini belirler.

Dinamik yapısı ile organizasyon yapınıza göre size has bir Organizasyon Ağacı oluşturmanıza olanak verir.

Doğru tanımlanan iş tanımları ile doğru işe doğru personel atanması, yetkinlikler üzerinden eğitim ve gelişim planlamaları kolaylaşır.