× ANASAYFA

PROJE OUTSOURCING

ADANMIŞ YAZILIM GELİŞTİRME EKİPLERİ

Antasya olarak, yazılım geliştirme projelerinizde insan kaynakları ihtiyacınızı en son yazılım geliştirme teknolojilerinde geniş tecrübe ve uzmanlığı olan ekibimizle karşılıyoruz.

YAZILIM MODERNİZASYONU

Eski uygulamalarınızı modern mimari ve en yeni teknolojiler ile dönüştürüp güncel kalmanızı ve daha büyük katma değer yaratmanızı sağlıyoruz.

YAZILIM BAKIMI

Mevcut yazılım uygulamalarınızın ayakta tutulmasına ve bakım masraflarınızın azaltılmasına yardımcı oluyoruz.

YAZILIMIN TEST EDİLMESİ

Yazılımlarınızı uzman yazılım test hizmetlerimiz ile tamamen fonksiyonel tutuyoruz.

EŞ GELİŞİM HİZMETLERİ

Devam eden yazılım geliştirme projelerinizdeki spesifik ihtiyaçlarınızı karşılayacak profesyonel yazılım uzmanlarımız ile kaliteli bir yazılım oluşturmanıza ve pazara çıkış sürenizi hızlandırmanıza katkı sağlıyoruz.

WEB/MOBİL YAZILIM GELİŞTİRME

Platformlardan en iyi faydayı alacak şekilde hem web hem mobil için performanslı yazılım uygulamaları geliştiriyor, yüksek kaliteli bir kullanıcı tecrübesi sunuyoruz.

YAZILIM GELİŞTİRME HİZMETLERİ

Bizler, bünyesinde farklı yazılım teknolojilerinde uzman ve yetkin geliştiriciler barındıran sektörde öncü bir yazılım geliştirme firmasıyız. Project Outsourcing hizmetlerimiz ile sizlere esnek servisler, şeffaf fiyatlandırma, garantili hizmet anlaşmaları, arttırılmış kalite ve devam eden değişiklikler karşısında çözümler üretmekteyiz.

ARTTIRILMIŞ
KALİTE

ESNEK
SERVİSLER

ŞEFFAF
FİYATLANDIRMA

GARANTİLİ HİZMET
ANLAŞMALARI

ÖZ İŞE
ODAKLANMA

HIZLI SÜRÜM
ÇIKIŞLARI