× ANASAYFA
Akıllı Araç Akıllı Filo Akıllı Durak

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Antasya olarak en doğru teknoloji ve kalifiye insan kaynağı ile birinci sınıf yazılım ürünleri geliştirerek içerisinde bulunduğumuz sektörde fark yaratmayı misyon edindik. %100 müşteri memnuniyeti başarısıyla, sektör standartlarının çok üzerinde bir kalitede, doğru teknoloji kullanımı ve uzman ekibimizle, müşterilerimize özel optimize çözümler sağlıyoruz. AR-GE çalışmalarına yaptığımız sürekli yatırımlar sayesinde kendi platformlarımız üzerinde geniş bir sektör yelpazesine hitap eden birçok farklı yazılım çözümü sunabilmekteyiz.

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ
  • Müşteri ihtiyaçlarını ve isteklerini kendimizin gibi kabullenip kolay yürütülebilen uzun vadeli ilişkiler kurmak,
  • En iyi performansı gösterip en iyi çözümü müşteriye sunarak güvenilirlik kazanmak,
  • Ar-Ge yatırımlarımız ile her zaman üstün katma değer yaratmak,
  • Faaliyetlerimizi hızlı ve anlaşılabilir şekilde yürütmek,
  • Dürüst, adil ve saygılı yaklaşımlar ile doğruluktan ödün vermemek,
  • Ve sürekli kendimizi geliştirme ve yaptığımız işte en iyi olma tutkumuz.
UZMAN KADRO

Antasya olarak her şeyden önce insana yatırıma inanan bir firmayız. ‘Yaptığımız işi en iyi bilen biz olmalıyız’ anlayışıyla çıktığımız bu yolda personelimizin uzmanlıkları konusunda son derece yetkin olmalarına dikkat ederek ve sürekli gelişimlerine katkıda bulunarak kendimizi en son teknoloji konusunda güncel tutmaktayız.

Bünyemizde mümkün olduğu kadar farklı yazılım dili uzmanı bulundurarak ürün çeşitliliğimiz ve benzersiz mimarimiz ile fark yaratabilmekteyiz. Gerek şirket içi veya dışı eğitimlerle, saha çalışmaları ve derin akademik birikimimiz ile yazılım sektöründe en donanımlı ekip olduğumuz konusunda iddialıyız.

KALİTE GÜVENCE

Araştırmalar gösteriyor ki, bugün müşterilere sunulan yazılım çözümlerinden dörtte biri başarısız oluyor; daha yüksek bir yüzde ise müşteri memnuniyeti sağlamıyor. Bu yüzden bugüne dek sunduğumuz çözümler ile %100 başarı sağlamış olmanın gururunu taşımaktayız. Bu başarı oranına ulaşmamızda ise şirket olarak kaliteye verdiğimiz önem başrol oynamaktadır.

Antasya olarak sunduğumuz çözümlerin performanslı, kullanışlı, ölçeklenebilir, esnek, sürdürülebilir, güvenilir ve güvenli olmasını bir zorunluluk olarak görüyoruz. Bu yüzden maalesef birçok sektör aktörünün ihmal ettiği testleri müşteriye sunmadan önce mutlaka çözümlerimize uyguluyoruz. Çözümlerimiz üzerinde uyguladığımız fonksiyonel, birim, davranış, entegrasyon, sistem ve kabul testlerini DevOps süreçleri üzerinden uygulayarak yüksek kalitede ürünler sunabiliyoruz.