× ANASAYFA

AKILLI ARAÇ

Endüstriyel araç pc üzerinde geliştirilmiş TransAnt Akıllı Araç Pc Yazılım Sistemi, sürücü ile filo yönetim merkezinin sesli ve görsel iletişimi, yolcu bilgilendirme ve anons sistemleri, sefer ve sürücü görevlerinin yönetimi, araç konum verilerinin takibi, vb. birçok fonksiyonu kapsamaktadır.

Günlük olarak Araç PC’ye aktarılan sefer planlarına bağlı olarak navigasyon sistemi, durak konum ve diğer önemli bilgileri harita üzerinden sürücüye gösterir. Sürücü güzergah bilgilerine rahatça ulaşır.

Araç üzerindeki diğer akıllı nesnelerin yönetilmesi (yolcu sayma sistemi, lastik basıncı ölçme, kamera sisteminin yönetilmesi, dijital ekranların yönetilmesi, vb.) kolaylıkla gerçekleştirilir.

Otokontrol ve bildiri özelliği sayesinde araç PC her açıldığında araç donanımlarının düzgün çalışma durumları denetlenir ve aksi durumlarda sürücü ve merkeze uyarı iletilir. Merkez ile sesli iletişim özelliği sayesinde normalde sürücülerin tek tek aranması yerine toplu veya belirlenen gruplar ile iletişim gerçekleştirilmektedir.

Tanımlanmış tarifeler ekranda belirtilir ve sürücünün seçimine sunulabilir. Böylelikle çeşitli tarifeler kullanması yönünde esneklik kazanılır. Otomatik sefer başlatma sürücü hatalarını minimize etmede önemli bir bileşendir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

TransAnt Akıllı Ulaşım Sistemleri hakkında detaylı bilgi edinmek için bize ulaşın.

BİLGİ ALIN