× ANASAYFA

EduAnt ÖĞRENME YÖNETİM SİSTEMİ

EduAnt ÖĞRENME YÖNETİM SİSTEMİ

EduAnt Öğrenme Yönetim Sistemi (LMS) derslerin yönetebileceği ve sınavlarının çevrimiçi gerçekleştirebileceği dinamik bir sistemdir. EduAnt LMS ile sınırsız sayıda ders açılabilir, açılan derslere herhangi sınır ve kısıtlama olmadan ders içerikleri veya etkileşimli içerikler eklenebilir. Sistemin amacı;

  • İçeriği tek merkezde toplamak ve yönetmek,
  • Eğitim sürecini basitleştirmek,
  • Öğrenci gelişim ve öğrenimini yakinen takip etmek,
  • İçeriğe arzu edilirse sınırsız erişim olanağı sunmak,
  • Basit ve sade yapısıyla kolay öğrenilebilir olmak,
  • Ve anında değerlendirmeler yapabilmek olarak özetlenebilir.

EduAnt LMS içerisinde bulunan online başvuru modülü ile derslere ait başvurular çevrimiçi olarak alınabilir, dersler ücretli veya ücretsiz olarak açılabilir.

EduAnt LMS tüm Öğrenci Bilgi Yönetim Sistemleri ile tam entegrasyonlu çalışma yapısı sayesinde sistemler arasındaki veri transferlerinde sıfır hatayla çalışır. Ayrıca Adobe Connect ve diğer sanal sınıf uygulamaları ile de entegre çalışabilmektedir.

Kolay kullanımı, esnek ve interaktif yapısı ile eğitim kurumları, meslek kuruluşları, şirket içi eğitim veren firmalara kadar geniş bir pazara hitap eder.

EduAnt ÖĞRENME YÖNETİM SİSTEMİ
DERS YÖNETİM SİSTEMİ

EduAnt LMS ile ders yönetimi basit ve verimli şekilde yapılır. .

Öğrenciler için interaktif bir iletişim aracı, eğiticiler için verilen dersin kalitesinin arttırılması ve sistem yöneticileri için ders yönetiminin pratikleşmesi anlamına gelir.